Hazard Wiosna. Podniecenie Grudzień.

. Bramkę dla Die Mannschaft zdobył Timo Werner, a autorem jedynego trafienia dla Wiosna drużyny Luisa Enrique był Jose Gaya, który wyrównał wynik rywalizacji dopiero w 96. minucie..

Zakłady na żywo Darmowy zakład Chojnice, Prognozy dla sportu Gwarantowana premia 2024

. Gry ryzykowne Martingale 2024.

Wiosna minucie.. . . . . . Gospodarze dotychczas zgromadzili 8 punktów, natomiast goście o jedno oczko więcej. W poprzednim bezpośrednim starciu dzisiejszych rywali padł remis 1:1. Bramkę dla Die Mannschaft zdobył Timo Werner, a autorem jedynego trafienia dla drużyny Luisa Enrique był Jose Gaya, który wyrównał wynik rywalizacji dopiero w 96. minucie.. Zakłady na żywo Darmowy zakład Chojnice.. Bramkę dla Die Mannschaft zdobył Hazard Timo Werner, a autorem jedynego trafienia dla drużyny Luisa Enrique był Jose Gaya, który wyrównał wynik rywalizacji dopiero w 96.